top of page

Forms Mimarlık

 

 Çeşitli sektörlerdeki ofis, konut, villa, kafe, mağaza , otel gibi farklı ölçeklerdeki yapıları projeleri, baştan yorumlayıp, tüm mekanları kullanışlı hale getirerek ticari değer ve kimlik kazandıran, mimari ve iç mimari birçok alanda hizmet veren Kadıköy firmasıyız.

  Projeler ve uygulamalarımızdaki esas , projelendirmeyi yerinde fotoğraflama, keşif ve lazerli ölçümü bilgisayarlara işlemek, bir sonraki uygulama aşamasında kendi alanlarında uzman ekiplerimizce hayata geçirmek, insan odaklı, müşteriyi yormadan gerekli düzenlemeleri yaparak, işlevsel, estetik ve çeşitli enstantanelerle net mekanlara gidilmesini sağlamaktır. 

 

Mimar Veli Erdem TAN

 

   1985 yılında İstanbul doğumlu mimar Marmara Fen Lisesi ardından 2003 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'ne girmeye hak kazandı. Üniversite öğrenimi sırasında

Prof.Dr Orhan Şahinler, Prof .Dr.Murat ERİÇ gibi önemli isimlerden proje eğitimi aldı ve bu sırada piyasada çeşitli mimari proje ofislerinde çalıştı.​

   2009 yılında mezun olduğu kariyerine Ak Yapıda daha sonra İldan İnşaat firmasında, Pendik Telekom Binasının proje ve şantiye yürütücülüğünü yaptı. Askerlik görevinin ardından kariyerine Selcen Mimarlık, Berk Mimarlık ardından Venuti Mimarlık bünyesinde çeşitli Akbank, Gratis, Defacto, Yapı Kredi, Kuveyttürk gibi zincir kurumsal mağazalar, bankalar, yurt dışı ve yurt içi uygulama projelerinde devam etti.

    En son Ac Yapı bünyesinde Dizayn Ofis Şefi olarak, büyük ve orta ölçekli çeşitli ofis, konut, lüks rezidans mix işlev konseptli bina uygulama projelerinin mimari, iç mimari, şantiye projeleri, sunum ve koordinatörlüğünü yapmıştır.

bottom of page